Konut

Evinizi ve eşyalarınızı, yangından hırsızlığa, depremden sel ve su baskınına kadar, birlikte belirleyeceğimiz ana ve ek teminatlar ile güvence altına alan konut ürünümüzde, beklentilerinizden daha fazlasını bulacaksınız.

İşyeri

İşyeri binanızı, camlarınızı ve diğer tüm muhteviyatınızı koruma altına alarak işyerinizde oluşabilecek hasarları güvence altına alır.

Dask

Deprem ve deprem sonrası yangın, infilak, tsunami ve yer kayması sonucu oluşacak riskler; Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından karşılanan “Zorunlu Deprem Sigortası” ile teminat altına alınmaktadır.

Mühendislik

İnşaat faaliyetlerinin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde, inşaat faaliyetlerine özgü ani ve beklenmedik sebeplerle ortaya çıkacak hasarları güvence altına alıyoruz

Kasko

Çarpma, çarpışma, devrilme, yanma, çalınma, deprem, terör, kemirgen hayvan zararları, aracın yetkili olmayan kişilerce çektirilmesi durumunda araca gelen zararlar onarım teminatları ile aracınız koruma altında.

Trafik

Aracınızın üçüncü şahıslara vereceği maddi ve/veya bedeni zararlarda sorumluluklarınızı poliçede belirtilen teminat limitlerinize kadar güvence altına alır. Ticari amaçlı yolcu taşımalarda yolcularınızın uğrayacağı can zararları da teminat kapsamında olacaktır.

Tarsim

Çiftçilerin tarımsal faaliyet sürecinde olası risk ve hasarlara karşı ürün, hayvan ve emeklerini güvenceye almayı sağlayan bir sigorta türüdür. Tarım ve hayvancılığın sürdürülebilmesi ve geliştirilebilmesi için desteklenen tarım sigortalarında bu amaçla yapılan sigorta kapmasına göre poliçelerin ödemesi belirli oranlarda devlet tarafından karşılanır.

Ferdi Kaza

Ferdi Kaza Sigortası taraflarca belirlenen genel ve özel şartlar çerçevesinde ani ve beklenmedik kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alır. “Beni Koru Ferdi Kaza” sigortası, vefattan daimî sakatlığa, tedavi masraflarından kişisel sorumluluğa, birlikte belirlediğimiz ek gündelik tazminat ile araç, konut, ferdi yardım asistans hizmetleri ile hep yanınızda!

Nakliyat

Gemi, uçak, kamyon ya da tren gibi araçlarla taşınan mallar bu sigorta ile poliçede yer alan şartlar ve klozlar uyarınca bir kaza ya da bir olaya bağlı olarak fiziken zarar görmesi durumunda Anadolu Sigorta tarafından teminat altına alınır.

Sağlık

Özel sağlık sigortası  size kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanını, her bütçeye uygun çözümlerle sunmaktadır. Sağlık sigortası yaptırmayı geleceğe yapılan bir yatırım olarak düşünmek ve bir lüksten ziyade ihtiyaç olarak algılamak gerekir.

Bireysel Emeklilik

Bireysel Emeklilik Sistemi, 7 Ekim 2001 yılında yürürlüğe giren, 27 Ekim 2003 yılında fiilen uygulamaya başlanan özel bir emeklilik sistemidir. İnsanların çalışma hayatlarında birikim yapabilmelerini amaçlayan sistem, emeklilik döneminde harcanabilecek bir yatırım hedeflemektedir